viihde /

Totuuden hetkessä tiukkoja paljastuksia ja dramaattinen loppu - valheesta kiinni

Totuuden hetki -ohjelmassa nähtiin tänään helsinkiläinen parturi-kampaaja Suvi Pehkonen, joka joutui viimeviikkoiseen tapaan vastaamaan tiukkoihin kysymyksiin.

Hän tunnusti flirttailleensa ystävänsä miehen kanssa ja haaveilleensa seksistä miehensä ystävän kanssa.

Koulukiusaajataustaansa katuva nainen kertoi myös, että häpeäisi, jos joku hänen lapsistaan olisi ylipainoinen. Itseään hän piti ystäväänsä kauniimpana.

Suvi joutui kiemurrellen tunnustamaan, että hän on pettänyt miestään. Tosin hän puolusteli itseään, että se oli tapahtunut suhteen alkuaikoina ja mies oli siitä jo tietoinen.

Helsinkiläisnainen vastasi väärin toiseksi viimeiseen kysymykseen "Herättääkö Lean mies Kimmo sinussa seksuaalisia tuntemuksia?".

- Mä oon nähnyt siitä kyllä unia, että jos se juontais jotenkin sieltä, Suvi yritti puolustaa itseään, mutta hän menetti jo saalistamansa 10 000 euroa valheenpaljastuskoneen tulkittua ei-vastauksen valheeksi.

Erityisesti Suvin miehen ilme oli puolustelusta huolimatta paljon puhuva.

Viimeviikkoisen ohjelman jälkeen irtisanottu kilpailija sai tänään puheenvuoron.

Jaa artikkeli
WhatsApp
Myös Snapchatissa