Findance.com
14:10 - 20.08.2023

maailmalta / Tuija Mehtätalo
Lentomatkustajalla oli paljaat varpaat ja hän nosti jalkansa väärään paikkaan

Lennolla pitäisi osata käyttäytyä siten, että ole haitaksi muille matkustajille. Jotkut tekevät kuitenkin lennon aikana sellaisia tekoja, jotka voivat suututtaa muita matkustajia, kuten eräs mies oli tehnyt, raportoi Lad Bible.

Hän oli ollut lennolla paljain jaloin, joka ei ollut kuitenkaan se syy, joka johti muiden ärsytykseen.

Kukaan tuskin haluaa lennolla toisen paljaita jalkoja lähelleen, mutta tämän paljasjalkaisen matkustajan edessä oleva nainen oli joutunut kokemaan sen.

Avojaloin lennolla ollut mies oli nimittäin nostanut jalkansa edessään istuvan naisen käsinojan reunalle ja pitänyt ne siitä koko kolme tuntia kestäneen lennon ajan.

Nainen, jonka käsinojan reunalle ilmestyi paljaat jalat, piti lennon aikana sylissään lasta. Joku oli sitä mieltä, että nainen ja lapsi olivat miehen oma vaimo ja lapsi.