Pixabay
17:10 - 04.08.2017

maailmalta / Johan Ekroth
Mies yritti ylittää aitaa kivuliain seurauksin - penis repeytyi irti

Hyvin monen miehen painajaisesta tuli totta hiljattain toistaiseksi tuntemattoman venäläisen miehen kohdalla. Hän menetti peniksensä erittäin karun kuuloisella tavalla.

27-vuotias mies yritti ylittää Venäjällä Kuznetskissa aitaa, jossa oli metallisia seipäitä. Kyseinen aita olisi jäänyt monella ylittämättä ja niin olisi kannattanut toimia tälläkin kertaa.

Miehen epäonneksi hän jäi metalliseen seipääseen kiinni haaroistaan. Ihmeen kaupalla mies pääsi irrottautumaan seipäästä, mutta ilman penistään.

Tilanteen jälkeen verta vuotava mies onnistui selviämään läheiseen sairaalaan, kirjoittaa Metro [lähde].

Paikalliset ovat ottaneet useita kuvia seipäässä roikkuvasta peniksestä ja tietenkin jakaneet kuviaan sosiaalisessa mediassa.

artikkelin avainsanat:
oudoimmat Venäjä