07:40 - 11.07.2013

viihde / OR
Neitsyyttään huutokaupannut nainen: "Minua on huijattu!"

Huffington Postiin [lähde] yhteyttä ottanut Catarina Migliorini kertoo tulleensa huijatuksi neitsythuutokaupan tiimoilta. Julkisuuteen neitsyyttään kauppaamalla noussut, nykyään 21-vuotias brasilialaisnainen syyttää neitsythuutokaupan dokumentoijaksi ja hankkeen puuhamieheksi ryhtynyttä Justin Siselyä huijariksi.

Migliorinin epäilykset heräsivät, kun hän meni tapaamaan huutokaupan voittanutta "Natsua", japanilaista miljonääriä ravintolaan, eikä mies vastannut ollenkaan Siselyn kuvausta. Yhteisen yön hinnaksi oli sovittu 780000 dollaria, mutta koko hanke jäi lopulta toteutumatta.

Edelleen neitsyeksi julistautuva Migliorini ei ole varma, oliko koko japanilaismiljonääri Siselyn keksintöä, ja syytökset ovatkin lennelleet puolin ja toisin. Sisely kertoo naisen kieltäytyneen matkustamasta kuvauksiin Australiaan sovittuina aikoina ja muutenkin rikkoneen heidän tekemiään sopimuksia.

Uskomattomia käänteitä sisältävä tapaus ei ole vielä loppuunkäsitelty, sillä samasta aiheesta myös tosi-TV-sarjaa kehittelevä Sisely aikoo esittää kohutun dokumenttinsa lokakuun MIPCOM-messuilla.

Tältä Catarina näytti Playboy-kuvauksissa:

artikkelin avainsanat:
Catarina Migliorini hullut jutut