Fazer
20:10 - 29.03.2021

viihde / Findance
Uusia Domino-keksejä luvassa - mm. Domino Pear Smoothie ja Mansikka

Domino tuo huhtikuussa kauppoihin uusia dominokeksejä.

Domino Pear Smoothie

Domino Originalin rinnalle tuodaan energisen raikas Domino Pear Smoothie 175 g. Mukavasti päärynälle maistuva keksi saa värinsä luonnosta ja sopii myös vegaaneille. Sopivan kokoinen pakkaus pieneenkin talouteen. Kaupoissa huhtikuussa.

Domino Mansikka

Domino 350 g -makusarjaa täydentää huhtikuusta alkaen koko perheelle maistuva Domino Mansikka 350 g. Kesäisessä täytteessä on mansikkaa ja aito mansikan maku.

Domino Party Mix

Domino Party Mix 525 g sopii jaettavaksi ja on juhlien varma valinta, sillä se sisältää suosituimmat Domino-maut, Vaniljan ja Mariannen sekä uutena Mansikan. Tästä pakkauksesta löytyy sopiva maku jokaiselle. Saatavilla huhtikuussa.

Domino Kesälajitelma

Klassikkokeksin suosikkilajitelma tarjoaa kolme kesämakua mukaviin yhteisiin hetkiin: Kinuski, Sitruunajogurtti ja Vanilja. Kesäkassista löytyy suosikki jokaiselle kesäfiilistelijälle! Kaupoissa toukokuusta alkaen.

artikkelin avainsanat:
domino Fazer herkut keksit ruoka tuotteet