Tutut Pako-tähdet Wentworth Miller ja Dominic Purcell palaavat rooleihinsa, kun Prison Break tekee paluun uudella tuotantokaudella.
Deadlinen mukaan [lähde] neuvotteluissa paluusta ovat myös Sarah Wayne Callies, Robert Knepper, Rockmond Dunbar ja Amaury Nolasco.
Myös uusia tähtiä on jo pestattu: he ovat Augustus Prew (Borgiat, maan ja taivaan valtiaat, Kick-Ass 2), Rick Yune (The Fast and the Furious, Marco Polo), Steve Mouzakis (Hassut hurjat hirviöt, I Frankenstein) ja Mark Feuerstein (Nurse Jackie, Kallista kipua) - heidän kuvansa näet nimiä klikkaamalla.
Tiettävästi uusien jaksojen idea on seuraava: Fernando, C-Note, Lincoln ja Sara lähtevät Jemeniin pelastamaan Michaelia, joka on vangittu kuolemansa lavastamisen jälkeen.
Uusien jaksojen kuvaukset alkavat maaliskuussa. TV-esitysten aikataulua ei ole vielä päätetty.
action / crime Amaury Nolasco Augustus Prew Dominic Purcell Mark Feuerstein Prison Break Rick Yune Robert Knepper Rockmond Dunbar Sarah Wayne Callies Steve Mouzakis Wentworth Miller
