Findance.com
02:10 - 22.07.2023

viihde / Findance
Isorintainen Instagram-Laura, 30, voimaantuu povea paljastaessaan

Laura Morgan, 30, Newcastlesta, ei pelkää esitellä kurvikasta vartaloaan pienissä bikineissä ja rintoja esittelevissä yläosissa, raportoi brittilehti The Sun.

Hän väittää jopa tienanneensa kuusinumeroisen summan omaksumalla "luonnollisen tyttö naapurista" -lookin.

Voimaantuu povea paljastaessaan

Hän kertoi hiljattain, että hänestä tuntuu "voimaantuneelta" kun hän paljastaa rintansa.

Ei siis ole yllättävää, että hän on kerännyt 143 000 Instagram-seuraajaa, jotka ihastelevat hänen kauneuttaan.

Kuitenkin tuoreessa julkaisussa ihailijat ihmettelivät, kuinka suuririntainen Laura pitää rintansa paikallaan matala-aukkoisissa vaatteissa.

Julkaisussa Laura poseerasi kattoterassilla, josta avautui näkymä Newcastle upon Tyneen valaistuun taivaanrantaan.

Kuvassa upea Laura poseerasi juhlistaessaan luonnollisen estetiikkabrändi Novellusin 10-vuotisjuhlia.

Ihastuneina Lauraan ja hänen upeaan ilmeeseensä monet ihmiset ryntäsivät kommentoimaan näkymää.

Yksi henkilö ihasteli: "Näytät kauniilta tuossa mustassa mekossa."

Toinen fani sanoi: "Kaunis nainen."

Kolmas kommentoi: "Näytät aivan uskomattomalta, Laura."

Neljäs ilmaisi: "Mikä näkymä, RAKASTAN sitä."

Toiset fanit olivat kuitenkin enemmän kiinnostuneita siitä, miten Laura piti rintansa paikoillaan mekossa.

Jotkut jopa pelkäsivät, että hänellä olisi vaatekatastrofi.

Yksi fani henkäisi: "Kuinka et putoa ulos."

Toinen kehui: "Luotat paljon mekkoon."

Ja tämä fani kysyi: "Kuinka usein keskimäärin koet vaatekatastrofin?"

Aiemmin Laura julisti, että hän on 'pettynyt' siihen, ettei Love Island -ohjelman osallistujissa ole edelleenkään plus-kokoisia malleja.

Hän myönsi haluavansa mennä villaan etsimään rakkautta ja vaati, ettei rakkauden löytämiseen tarvitse olla laiha.

"Vuonna 2023 on erittäin pettymys, että kurvikkaammilla ihmisillä ei edelleenkään ole edustusta", Laura paukutti.

"Jokainen tämän vuoden kilpailija on ehdottoman upea ja heillä on uskomattomat vartalot, mutta plus-kokoisia ihmisiä ei ole lainkaan."

"Emme kaikki tarvitse olla saman kokoisia tai luurankoja löytääksemme rakkautta.", Laura Morgan tuumii.

"Haluaisin mennä Love Islandille edustamaan kurvikkaampia tyttöjä ja näyttää yhteiskunnalle, että kurvikkaat tytöt ovat seksikkäitä."

"Ohjelma olisi paljon mielenkiintoisempi ja uskomattomampi, jos siinä näytettäisiin erilaisia vartalotyyppejä, emme halua nähdä vain joukkoa ihmisiä, joilla on salivartalot.", Laura toteaa.

artikkelin avainsanat:
Instagram Laura Morgan naiskauneutta rinnat


Kuuntele Spotifyssa Valhetta-uutuusbiisi Epäaito Klikkaa ja kuuntele!